Події

Події
05.04.17

Презентація та підписання нової програми НУФ на 300 млн.грн.

Ключовою подією Ярмарку стала презентація та підписання нової програми НУФ з підтримки фінансування інвестиційних проектів МСП на 300 млн. грн. представниками його засновників:

 • Олегом Стринжою, виконавчим директором НУФ;
 • Юрієм Буцою, заступником Міністра фінансів України;
 • Лутцом Хорн-Хааке, директором KfW бюро в Україні.

Важливими відмінностями нової програми стали такі нововведення:

 • запровадження механізму звільнення від валютних збитків МСБ та банків-партнерів, які компенсуватимуться за кошти Єврокомісії в розмірі 5 млн. євро та НУФ;
 • запровадження системи бонусів для банків-партнерів НУФ в залежності від частки інвестиційних кредитів в кредитному портфелі МСБ банку та кількості створених робочих мість на МСБ.


04.04.17

Урочисте відкриття Ярмарку

Відкриття Ярмарку розпочалось з церемонії урочистого перерізання стрічки за участі:

 • Юрія Буци, заступника Міністра фінансів України
 • Лутца Хорн-Хааке, директора KfW бюро в Україні
 • Зебастиана Кноке, першого секретаря відділу економіки Посольства ФРН

З привітальним словом до учасників Ярмарку звернулись:

 • Олег Стринжа, Виконавчий директор НУФ
 • Андрій Фецун, керівник НУФ
 • Валерій Майборода, заступник керівника НУФ


25.03.17

Перший Фінансовий Ярмарок для МСБ

4 квітня 2017 року в Києві відбудеться «Перший Фінансовий Ярмарок для малого та середнього бізнесу». Організована Німецько-Українським Фондом та профінансована Урядом Німеччини подія об’єднає представників МСБ та крупні фінансові інституції. Кожен відвідувач-підприємець зможе дізнатися про можливі джерела фінансування свого бізнесу – кредити, лізинг та альтернативні варіанти. Також в програмі галузеві та освітні сесії за участю бізнес-експертів. Захід відбудеться в Українському домі (вул. Хрещатик, 2).

На ярмарку свої пропозиції для малого та середнього бізнесу представлять 16 провідних банків України, 3 лізингових та одна страхова компанія. Серед них – АБ «УКРГАЗБАНК», АТ «ПроКредит Банк», АТ «Ощадбанк», ПАТ «МЕГАБАНК», ПАТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК» та ПАТ «КРЕДОБАНК» – банки-партнери Німецько-Українського Фонду.

«Представникам МСБ в Україні непросто дістати кошти для розвитку свого бізнесу. Далеко не кожен банк взагалі надає кредити підприємцям. Наш Фінансовий Ярмарок – більше ніж ще один бізнес-форум, це дієвий інструмент у розвитку своєї справи, – коментує Андрій Фецун, к.т.н., Керівник Німецько-Українського Фонду. – Фактично, наш Фонд започатковує нову платформу для українського підприємництва, яка надає доступ до кредитних ресурсів та інформує щодо можливих джерел фінансування. Участь у ярмарку безкоштовна, підприємцям потрібно лише зареєструватись на сайті події sme-fair.org.ua».

Окрім безпосередньо ярмарку пропозицій від провідних фінансових інституцій під час заходу також відбудуться панельні дискусії для представників малого та середнього бізнесу на тему фінансів та використання інвестицій.

В офіційній церемонії відкриття Фінансового Ярмарку братимуть участь керівництво Національного Банку України, представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі та Міністерства фінансів України, офіційний представник банку Kreditanstalt f?r Wiederaufbau та керівництво Німецько-Українського Фонду.